Ogród nowoczesny

Ogród nowoczesny

Projekt ogrodu nowoczesnego z zastosowaniem odcieni zieleni oraz bieli. Minimalistyczny, prosty układ. W większości zostały zaplanowane krzewy iglaste oraz trawy ozdobne o różnorodnym pokroju. Przód ogrodu będą zdobić piękne hortensje w kolorze białym. 

Ogród tarasowy

Ogród tarasowy

Projekt nowoczesnego ogrodu ze skarpami obejmował zieleń, kostkę brukową oraz frontową część ogrodzenia. Naturalny układ działki ze skarpami zachęcił do stworzenia dodatkowej strefy rekreacyjnej z altaną, leżakami, murowanym siedziskiem oraz paleniskiem. Nowoczesne układy, powtarzalność gatunków  roślin, stonowane kolory, tworzą spójną całość z bryłą domu oraz klasycznym i prostym układem kostki brukowej. 

Nowoczesny ogród przy domu jednorodzinnym w Krzemienicy Projekt i realizacja ogrodu w Chorzowie Ogród przy domu jednorodzinnym w Zaczerniu Ogród w Radymnie Projekt Zieleni przy siedzibie firmy Aranżacja ogrodu w stylu nowoczesnym w Soninie Aranżacja terenu przy siedzibie firmy Excel w Łańcucie Nowoczesny ogród przy domu jednorodzinnym w Łańcucie

Nowoczesny ogród przy domu jednorodzinnym w Łańcucie

Projekt i wykonanie ogrodu przy domu jednorodzinnym w Łańcucie, projekt kostki brukowej, ogrodzenia i wiaty garażowej

Aranżacja patio w Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie Rabata w stylu japońskim Ogród klasyczny Rabaty wielogatunkowe w Soninie Aranżacja skarpy Nowoczesny ogród przy domu jednorodzinnym w Rzeszowie

Nowoczesny ogród przy domu jednorodzinnym w Rzeszowie

Projekt zagospodarowania ogrodu przy domu jednorodzinnym w Rzeszowie został wykonany w stylu nowoczesnym. Zaplanowano rabaty w prostych geometrycznych kształtach, wykonane z zastosowaniem trzech kolorów: żółtego, pomarańczowego oraz zielonego. W centralnej części ogrodu zaprojektowano altanę ogrodową o konstrukcji betonowo-drewnianej, w której umieszczono półkę na drewno, ławkę i stół z krzesłami. 

Aranżacja balkonu

Aranżacja balkonu

Stare z nowym - nowoczesna aranżacja balkonu z odrobiną tradycji. Połączenie drewna z nowoczesnymi elementami małej architektury, oświetlenia i elementów dekoracyjnych.

Aranżacja balkonu w zabudowie wielorodzinnej

Aranżacja balkonu w zabudowie wielorodzinnej

Nowoczesna aranżacja balkonu utrzymana w stonowanej kolorystyce bieli, grafitu i czerni. Wprowadzone zostały rośliny, elementy małej architektury oraz połączenie nawierzchni z drewna kompozytowego i płyt betonowych. 

Projekt niewielkiego ogrodu przy domu szeregowym

Projekt niewielkiego ogrodu przy domu szeregowym

Projekt ogrodu: Biuro Projektowe Monika Magoń (722 209 090)

Realizacja projektu: Firma MARAGA (607 141 848)

Aranżacja balkonu

Aranżacja balkonu

Aranżacja małego balkonu wykonana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, przy użyciu koloru turkusowego i białego. Wprowadzono elementy roślinne, dekoracyjne oraz elementy małej rachitektury (ławka, fotel bujany, stół, półka), które w harmonijny sposób stworzyły atrakcyjne miejsce przeznaczone do spędzania wolnego czasu.