Kilka słów o nas

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem ogrodów przydomowych, placów zabaw, terenów publicznych, tworzeniem aranżacji wnętrz zielenią, tarasów i balkonów. Posiadamy wykształcenie, doświadczenie i potencjał, dzięki którym możemy spełnić Państwa najśmielsze oczekiwania z zakresu projektowania przestrzeni ogrodowej i terenów zieleni.

Stawiamy na najwyższą jakość usług, terminowość, uczciwość, piękno i trwałość tego, co możemy dla Państwa stworzyć.

Otaczająca przestrzeń wpływa na nasze samopoczucie, nastrój, czy chęć do pracy. Dlatego ważne jest, aby była dobrze zaplanowana, funkcjonalna oraz abyśmy czuli się w niej swobodnie. Aranżując przestrzeń, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na piękno, estetykę, indywidualizm oraz funkcjonalność rozwiązań. Projektowana przestrzeń powinna tworzyć harmonijną całość i współgrać z innymi elementami otoczenia. 

Wszystkie nasze projekty są niepowtarzalne, dopasowane do indywidualnych gustów i oczekiwań klienta, ale również do możliwości finansowych.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi, których pasją i powołaniem jest kreowanie przestrzeni. Z uwagą słuchamy Państwa sugestii, spostrzeżeń i pomysłów, aby wspólnie marzenia o pięknym ogrodzie przekształcić w rzeczywistość.